RU | UA | EN
Інженерна компанія "Технополіс"
  • ПРОДУКТИ
  • СЕРВІС
  • ПРО КОМПАНІЮ
Enter

Vuforia Studio

Vuforia Studio може перетворити ваші існуючі дані CAD та IoT на докладні середовища доповненої реальності, які забезпечують взаємодіючих із клієнтами працівників критично важливою інформацією, коли вона необхідна їм найбільше. Реалізуйте цінність тривимірних навчальних матеріалів, інструкцій та візуальних засобів із застосуванням доповненої реальності.

Vuforia Studio дозволяє:
  • Прискорити розробку контенту, використовуючи існуючі моделі 3D CAD та анімовані послідовності
  • Підвищити корпоративну масштабованість за рахунок доступу та перегляду моделей усіма учасниками за допомогою однієї програми
  • Отримувати зворотний зв'язок від “цифрових двійників”, використовуючи функції IoT у режимі реального часу та дані бізнес-систем

Прискорення створення складних інструкцій

Використовуйте наявні дані 3D CAD та анімаційні послідовності для створення інтуїтивно зрозумілих інструкцій зі збирання, перевірки, обслуговування та експлуатації виробів.

Візуалізація даних

Ефективно інтегруйте дані датчиків та контекстні дані IoT, які отримують від платформи ThingWorx, з даними корпоративних систем. Додайте серед доповненої реальності корисні аналітичні відомості.

Оптимізація корпоративної масштабованості

Поширюйте призначений для всього підприємства вміст, заснований на доповненій реальності, через єдиний додаток для перегляду, який використовується на екрані кращого мобільного пристрою або підключається до гарнітури (Realwear та HoloLens 1 і 2)

Поліпшення сприйняття користувачами

Використовуйте інноваційні методи відстеження для більш швидкого визначення мети, застосування точних цифрових зображень, що накладаються, та розміщення віртуальних тривимірних виробів у реальних фізичних середовищах.

Інженерна компанія "ТЕХНОПОЛІС" є офіційним партнером корпорації PTC на території України та пропонує ліцензування в галузі рішень AR зі
знижкою до 10%
від офіційного прайсу компанії PTC

Тема Організація Прізвище, Ім'я Email Телефон Питання
Вверх