RU | UA | EN
Інженерна компанія "Технополіс"
  • ПРОДУКТИ
  • СЕРВІС
  • ПРО КОМПАНІЮ
Enter

Vuforia Engine

Понад 800 000 розробників обрали передові технології, високу продуктивність і кросплатформність Vuforia Engine, що зробило його найпопулярнішим програмним забезпеченням доповненої реальності у світі.

Створюйте захоплюючі 3D-демонстрації продуктів, інтерактивні кампанії брендів або створюйте програми, що дозволяють клієнтам переглядати та персоналізувати продукти у себе вдома. Доповнена реальність поєднує людей із продуктами завдяки досвіду, який сприяє збільшенню доходів та впізнаваності бренду.
Vuforia Engine пропонує передові технології, необхідні розробникам, щоб суттєво підвищити якість додатків доповненої реальності.

Інженерна компанія "ТЕХНОПОЛІС" є офіційним партнером корпорації PTC на території України та пропонує ліцензування в галузі рішень AR зі
знижкою до 10%
від офіційного прайсу компанії PTC

НЕПЕРЕВЕДЕНА ТОЧНІСТЬ

Забезпечте надійну та точну роботу з доповненою реальністю у різних середовищах за допомогою провідної технології комп'ютерного зору Vuforia Engine.

КРЕАТИВНІ УМОВИ

Створюйте фірмові можливості доповненої реальності для нових або існуючих програм як від початку, так і на провідних платформах розробки.

МАКСИМАЛЬНИЙ ДОСТУП

Охопіть максимально широку аудиторію за допомогою найширшого спектру пристроїв, телефонів і планшетів, що підтримуються, з доповненою реальністю на IOS, Android і Windows 10.

РОЗШИРЕНЕ БАЧЕННЯ

Використовуйте динамічне розпізнавання, яке може націлюватися на зображення, 3D-об'єкти та середовища, щоб забезпечити гнучкість розробки.

Vuforia Engine Plans

Усі плани надаються для компанії, що означає, що ви можете публікувати стільки програм, скільки хочете, в рамках одного плану.
Features Basic Plan
Free
Premium Plan
Image Targets
VuMarks
Multi-Targets
Cylinder Targets
Ground Plane
Check-Mark Check-Mark
Cloud Services:
  • 1000 images per month
  • 1000 recos per month
Check-Mark Check-Mark
Model Targets 20 (для тестування) Check-Mark
Area Targets 20 (для тестування) Check-Mark
Production Support - Check-Mark
Enterprise Terms & Conditions - Check-Mark
Завантажити Дізнатися вартість
Тема Організація Прізвище, Ім'я Email Телефон Питання
Вверх