RU | UA | EN
Інженерна компанія "Технополіс"
  • ПРОДУКТИ
  • СЕРВІС
  • ПРО КОМПАНІЮ
Enter
Вакансії   

Основою успішної діяльності Інженерної компанії ТЕХНОПОЛІС є високий професіоналізм її співробітників.

  • якщо у Вас є відповідний багаж знань та досвіду
  • якщо Вам цікава область, в якій працює наша компанія
  • якщо Ви хочете стати співробітником нашої компанії
надсилайте своє резюме на адресу hr@tpolis.com і ми обов'язково відповімо Вам. Ми зацікавлені у співпраці з професіоналами. Навіть якщо на даний момент ми не маємо відповідної вакансії, ми проаналізуємо отримане резюме і в разі нашої зацікавленості, внесемо його до списку резерву. Надалі, при відкритті вакансії, ми обов'язково проінформуємо Вас.

Спеціаліст з продажу ІТ-рішень у галузі PLM

Функція: активний продаж PLM-рішень на базі програмного забезпечення PTC Creo та Windchill (холодні дзвінки, переговори, підтримка контакту з базою потенційних замовників, поштові розсилки, семінари, виставки, демонстрації).
Вимоги: вища технічна освіта, досвід продажу ІТ-рішень у сегменті машинобудування, знання та володіння сучасними маркетинговими інструментами в галузі продажу ІТ-рішень.

Інженер САПР

Функція: забезпечення процесів впровадження та технічної підтримки системи САПР PTC Creo (раніше Pro/Engineer).
Вимоги: вища технічна освіта, досвід роботи інженером-конструктором (інженером-проектувальником), знання програмного забезпечення Creo (Pro/Engineer), володіння технічною англійською мовою, вітаються навички та досвід у програмуванні.

Інженер PDM

Функція: забезпечення процесів впровадження та технічної підтримки PLM рішень на базі ПЗ Windchill.
Вимоги: освіта вища технічна, досвід роботи в галузі корпоративних ІТ-систем (ERP, СAD, PDM, PLM), володіння технічною англійською мовою, вітаються навички та досвід у програмуванні. (Java, Delphi);

Інженер розрахункових систем

Функція: забезпечення процесів впровадження та технічної підтримки комп'ютерних систем для інженерних розрахунків та моделювання фізичних процесів на базі ПЗ Mathcad, Creo Simulation, Ansys, MSC. Тендери: Вимоги: освіта вища інженерна, професійне знання методів інженерних розрахунків, МКЕ, досвід роботи з розрахунковим програмним забезпеченням, володіння технічною англійською мовою.

Вверх