RU | UA | EN
Інженерна компанія "Технополіс"
  • ПРОДУКТИ
  • СЕРВІС
  • ПРО КОМПАНІЮ
Enter

Vuforia Expert Capture

Трансформуйте робочі інструкції за допомогою Vuforia Expert Capture

Використовуйте продукти доповненої реальності від компанії PTC, щоб перетворити знання експертів на багаторазово використовуваний ресурс для навчання вашого персоналу. Швидко реалізуйте цінність навчальних матеріалів та інструкцій із застосуванням доповненої, включаючи:
  • підвищення ефективності роботи персоналу
  • зниження витрат, пов'язаних з відходами та шлюбом
  • підвищення безпеки та нормативної відповідності

Чому Vuforia Expert Capture є найкращим вибором для навчання та надання інструкцій на основі доповненої реальності?

Компанія PTC є лідером ринку промислової доповненої реальності, пропонуючи рішення для швидкого документування та масштабування. надання експертних знань з метою розвитку навичок та навчання персоналу всіх підрозділів підприємства.

Прискорення створення вмісту

Документуйте вміст за необхідності, без збоїв у роботі критично важливих ресурсів та порушення графіків. Для створення матеріалів не потрібні існуючі дані або зусилля розробників.

Прискорення передачі знань

Готові шаблони спрощують створення, зміну вмісту з інструкціями доповненої реальності та надання спільного доступу до нього. Наше захищене середовище SaaS забезпечує наскрізну безпеку.

Масштабована публікація на різних пристроях

Автоматична публікація вмісту для гарнітур (RealWear та HoloLens) та мобільних пристроїв. Експорт процедур у форматі Microsoft Word для забезпечення нормативної відповідності.

Детальний вміст з використанням даних про розташування

Можливе налаштування маркерів розташування для вказівки напрямків та надання інструкцій у багатокрокових процедурах з кількома розташуваннями.

Інженерна компанія "ТЕХНОПОЛІС" є офіційним партнером корпорації PTC на території України та пропонує ліцензування в галузі рішень AR зі
знижкою до 10%
від офіційного прайсу компанії PTC

Тема Організація Прізвище, Ім'я Email Телефон Питання
Вверх