RU | UA | EN
Інженерна компанія "Технополіс"
  • ПРОДУКТИ
  • СЕРВІС
  • ПРО КОМПАНІЮ
Enter

Vuforia Chalk

Vuforia Chalk: Віддалена допомога за допомогою доповненої реальності

Унікальний AR інструмент для комунікації між експертом та користувачем у реальному часі з двостороннім візуальним контролем та віртуальною прив'язкою до реальних об'єктів фізичного світу на екрані смартфона.

Ознайомтеся з віддаленою допомогою на основі доповненої реальності та забезпечте швидке масштабування посібників з вирішення проблем, підтримки, досвіду та знань для ваших заводських операцій та сервісних груп. Vuforia Chalk поєднує розширені засоби спільної роботи за допомогою доповненої реальності та відеозв'язок у режимі реального часу для зв'язку виїзних техніків з експертами, щоб вони могли разом бачити і обговорювати ситуацію, що виникла. Техніки та експерти можуть малювати цифрові інструкції на екрані мобільного пристрою або на настільній системі, які точно приєднуються до фізичних 3D-об'єктів у реальному світі, що дозволяє експерту надавати техніку покрокові інструкції протягом усього процесу.

Забезпечте можливість використання рекомендацій експертів у будь-який час, будь-де.

Chalk допомагає промисловим підприємствам швидко масштабувати знання експертів з обслуговування та технічних фахівців з експлуатації з використанням мобільних пристроїв, які вони мають сьогодні.

СКОРОТИТЬ ЦІННИЙ ЧАС ВИЇЗДІВ НА МІСЦЯ

Забезпечте швидке виправлення, ремонт та усунення проблем за рахунок надання працівникам, які взаємодіють з клієнтами, підтримки в режимі реального часу з використанням доповненої реальності, яка надається найдосвідченішими членами вашого колективу. Усуньте непотрібні витрати на виїзди та витрати, пов'язані з повторними виїздами.

ПІДВИЩЕННЯ ЧАСУ БЕЗПЕРЕБІЙНОЇ РОБОТИ І ЕФЕКТИВНОСТІ

Скоротіть час простоїв та прискоріть вирішення проблем, поєднавши ваших виїзних техніків та клієнтів з експертами, які можуть надати інструкції та рекомендації у процесі пошуку неполадок та ремонту.

ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ І НОРМАТИВНОЇ ВІДПОВІДНОСТІ

Забезпечте безпеку виїзних техніків при обслуговуванні небезпечних механізмів та знаходженні в небезпечних робочих середовищах, давши можливість експертам додавати на подання техніка в режимі реального часу виносок із зазначенням конкретних відомостей, небезпек та дій, які їм необхідно виконати, щоб уникнути помилок та нещасних випадків.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ САМООБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ

Скоротіть час простою обладнання клієнтів, давши можливість самостійно усувати проблеми на об'єктах. Зв'яжіть клієнтів безпосередньо з підтримкою експертів для швидкої діагностики та усунення проблем.

Інженерна компанія "ТЕХНОПОЛІС" є офіційним партнером корпорації PTC на території України та пропонує ліцензування в галузі рішень AR зі
знижкою до 10%
від офіційного прайсу компанії PTC

Тема Організація Прізвище, Ім'я Email Телефон Питання
Вверх