RU | UA | EN
Інженерна компанія "Технополіс"
  • ПРОДУКТИ
  • СЕРВІС
  • ПРО КОМПАНІЮ
Enter

Доповнена реальність

Доповнена Реальність (Augmented Reality, AR) – візуалізація у полі сприйняття віртуальних об'єктів та додаткової інформації, що відноситься до спостерігається в цьому ж полі сприйняття реальних об'єктів.
Мета застосування доповненої реальності - надання спостерігачеві додаткової візуальної реєстрованої інформації про навколишні об'єкти та події одержуваної з цифрових джерел.

PTC Vuforia

Світовий лідер в AR індустрії

Програмне забезпечення Vuforia широко відоме як провідне в галузі рішення доповненої реальності для промисловості за рахунок використаної в ньому кращої у своєму класі технології машинного зору, потужних функцій відстеження та широти підтримки платформи. Це найпоширеніше програмне забезпечення для кишенькових пристроїв та цифрових окулярів на сучасному ринку.

Використання технології доповненої реальності ґрунтується на використанні спеціальних засобів перегляду, наприклад окулярів віртуальної реальності, планшета або мобільного пристрою (перегляд зображення з камери смартфона або планшета), перегляд on-line TV-трансляції. Ефект AR при використанні даних пристроїв виражається в накладенні на «живу картинку», що транслюється пристроєм зображення віртуальних 3D-об'єктів та текстової інформації.


Інженерна компанія "ТЕХНОПОЛІС" є офіційним партнером корпорації PTC на території України та пропонує ліцензування в галузі рішень AR зі
знижкою до 10%
від офіційного прайсу компанії PTC

Рішення доповненої реальності для виробництва

Підвищення майстерності техніків, максимальне збільшення обсягів виробництва та скорочення кількості помилок збирання.

Рішення доповненої реальності для обслуговування

Скорочення витрат на обслуговування та строків усунення неполадок, а також різке підвищення відсотка виправлень з першої спроби та рівня задоволеності клієнтів.

Рішення доповненої реальності для продажу та маркетингу

Усунення витрат, пов'язаних із транспортуванням фізичних зразків, та організація, що забезпечують ефект занурення демонстрацій, індивідуально підготовлених для замовників.
Більше інформації про продукти та рішення в області доповненої реальності та інтернету речей дивіться на нашому спеціалізованому сайті
Також ви можете запросити більше інформації про продукти PTC Vuforia
або задати питання, що цікавить вас, нашому фахівцю з доповненої реальності використовуючи
форму зворотного зв'язку
Тема Організація Прізвище, Ім'я Email Телефон Питання
Вверх