RU | UA | EN
Інженерна компанія "Технополіс"
  • ПРОДУКТИ
  • СЕРВІС
  • ПРО КОМПАНІЮ
Enter

ІНТЕРМІХ Techcard

Основний вид діяльності - розробка та впровадження систем автоматизації процесів конструкторської та технологічної підготовки виробництва на машинобудівних та приладобудівних підприємствах. Компанія пропонує повний спектр рішень щодо автоматизації технічної підготовки виробництва, комплексно вирішуючи завдання організації єдиного інформаційного простору підприємства. Застосування цих рішень дозволяє підприємствам значно підвищити ефективність, скоротити терміни та вартість технічної підготовки виробництва.

Системи ІНТЕРМЕХ використовують понад 4000 підприємств, що працюють у різних галузях промисловості як у СНД, так і за її межами. Системи впроваджено та успішно використовуються на таких відомих підприємствах як ТОВ "КЗ "Ростсільмаш", ВАТ "Уралмашзавод", ВАТ "Іжорські заводи", ВАТ "Петрозаводськмаш", ВАТ "МЗіК", ВАТ "РІРВ", ВАТ "КМЗ" ВАТ "ЗіД" ", ВАТ "ТВЗ", АМАЗ, БЕЛАЗ, ВАТ "Амкодор-Ударник", ВАТ "Білоруськалій", ОКБМ Африкантів, Московський вертолітний завод ім. М.Л. Міля, Кременчуцький колісний завод, Комсомольське-на-Амурі авіаційне виробниче об'єднання, НАПО імені В. П. Чкалова та багатьох інших.

Комплекс програм ІНТЕРМЕХ забезпечує спільну роботу підприємств у рамках холдингів та корпорацій, передбачаючи різні механізми взаємодії між віддаленими підприємствами. Прикладом цього є успішні впровадження на підприємствах ВАТ "Концерн ППО "Алмаз-Антей", ЗАТ "Трансмашхолдинг", ВАТ "Група ГМС", ВАТ "ТВЕЛ".

ІНТЕРМІХ надає різні послуги з впровадження систем автоматизації та введення їх у промислову експлуатацію на підприємствах. Отже, ви працюєте з постачальником, впроваджувачем та розробником в одній особі.

Вверх