RU | UA | EN
Інженерна компанія "Технополіс"
  • ПРОДУКТИ
  • СЕРВІС
  • ПРО КОМПАНІЮ
Enter

CIMCO - Програмне забезпечення для комп'ютерного інтегрованого виробництва

Інженерна компанія ТЕХНОПОЛІС з 2019 року є офіційним реселером компанії CIMCO в Україні. Штаб-квартира компанії CIMCO та основний навчальний центр розташовані у столиці Данії – Копенгагені.

Лінійка продуктів CIMCO включає кращі у своєму класі редактори для створення керуючих програм для верстатів з ЧПУ, програмне забезпечення DNC для надійного зв\язку та передачі даних на верстати, збір виробничих даних для моніторингу та аналізу продуктивності обладнання в реальному часі (промисловий IoT), а також додатки для управління виробничими даними, контролю та безпечного зберігання пов'язаних з виробництвом даних.

Надійні та професійні програмні рішення через нашу глобальну мережу реселерів та консультантів CAD/CAM/CNC, ми продали більше 100 000 ліцензій по всьому світу. З 1991 року

Компанія була заснована в 1991 році, і станом зараз по всьому світу було продано більше 100 000 комерційних ліцензій на програмні продукти CIMCO. Надійні та професійні програмні рішення CIMCO допомагають компаніям у всьому світі покращити свої конкурентні переваги за рахунок впровадження інноваційних технологій. Ми пишаємося постійною підтримкою та задоволенням потреб наших клієнтів.

CIMCO Authorized Reseller
Тема Організація Прізвище, Ім'я Email Телефон Питання
Вверх