RU | UA | EN
Інженерна компанія "Технополіс"
  • ПРОДУКТИ
  • СЕРВІС
  • ПРО КОМПАНІЮ
Enter

Компанія Metal Formers: підвищення якості та скорочення термінів проектування на 66%

Компанія Metal Formers спеціалізується на виробництві виробів з листового металу та користується заслуженою репутацією, пропонуючи клієнтам унікальні та економічні рішення, що допомагають їм виводити на ринок свої вироби, незалежно від їхньої складності.

Орієнтуючись на виготовлення невеликих досвідчених партій та випробування прототипів виробів, компанія стикалася з двома основними проблемами – великими витратами часу та матеріалів. За рахунок використання Creo, першокласного програмного забезпечення 3D CAD компанія Metal Formers підвищила якість і при цьому скоротила терміни проектування на 66 %.

Компанія Weinor: прискорення виробництва виробів, що індивідуалізуються, з меншими витратами

Компанія Weinor є лідером у сфері виробів для захисту від сонця, вітру та дощу у Північній Європі. Подивіться, як компанія розвивається, переходячи від пропозиції простих та стандартизованих виробів до виробництва високотехнологічних та виробів, що індивідуалізуються, скорочуючи терміни реалізації проектів, терміни виходу на ринок і витрати в епоху цифрової трансформації.

Компанія Weinor досягла цього за допомогою Creo, програмного забезпечення для проектування 3D CAD. Протягом обмеженого терміну при покупці однієї ліцензії Creo отримавши другу за півціни.

Компанія BQ: поєднання потужних можливостей прямого та параметричного моделювання для скорочення термінів виведення виробів на ринок

Компания Metal Formers специализируется на производстве изделий из листового металла и пользуется заслуженной репутацией, предлагая клиентам уникальные и экономичные решения, помогающие им выводить на рынок свои изделия, независимо от их сложности.

Компанія BQ проектує та виробляє складні електронні вироби, такі як мобільні телефони, 3D-принтери, планшети та пристрої для читання електронних книг. Спочатку в компанії використовувалися тільки непараметричні методи, але прискорення циклів проектування, що необхідне ринком, змусило компанію піти на зміну. Тільки система Creo могла надати потужне поєднання функцій прямого та параметричного моделювання, цілісно інтегрованих у єдине середовище, що було потрібне компанії BQ.

Команія Valerio Cometti+V12 Design: поєднання інженерного проектування з творчістю для розробки виробів найвищої якості

Valerio Cometti + V12 Design - це дизайнерська фірма, орієнтована на інновації та творчість. Однією із труднощів, з якими стикається компанія, були постійні протиріччя між інженерним та творчим відділами. Через це компанії знадобилося програмне забезпечення, яке б поєднувало точні інструменти інженерів з тонким сприйняттям дизайнерів. Для вирішення цього завдання вони обрали Creo.

Вверх